9/03/2012

Hades - Zmiany

OJ!

Są zaległości w moim bloggowaniu, tak jak i we śnie, w bieganiu, chodzeniu do kina i spotykaniu się ze znajomymi, czytaniu książek, a nawet malowaniu paznokci... tak, tak.
To lato niespodziewanie niesamowicie urodzajne... 5 teledysków, sporo prac komercyjnych, zaskakująco dużo sesji zdjęciowych... nie wiem czy wszystko powinnam zdradzać we wstępie do jednego posta, który dotyczyć ma przecież ZMIAN!! :)

Kolejny udany projekt naszego, mogę chyba już tak to nazwać - Kolektywu, który jedynie nazwy nie może się doczekać...

Pod beat i hadesowy rap Florian Malak napisał intrygujący scenariusz.

W główną rolę wcieliła się nieoceniona Jeany Kicz - dla mnie zadanie arcyciekawe: ubrać rockabilly girl [taki styl na co dzień towarzyszy Jeany] trochę hipstersko, ale wciąż odrobinę losersko, na takie miejskie wannabe... trochę nudy, ale i jakiś ciekawy twist, zupełnie nie-sexy... tak, żeby później przeszła przemianę o 180 stopni, przeobraziła się w kobiecego kociaka, pełnego luzu i szaleństwa, bezczelnie emanującego sexappealem podczas tańca przed... no właśnie klip trzeba obejrzeć!!!

Cała wycieczka udała się w podróż ze stolicy do Wrocławia [można to nazwać powrotem do korzeni, bo każde z nas związane z tym miastem... Florian i Kamil Płocki - operator - stamtąd pochodzą, Kaja Domeracka - nasza producentka, no i ja mieszkałyśmy tam przez kilka lat... dalej można wymienić Śrubę, czyli Macieja Cygala - koordynatora produkcji, Martynę Laskowską od korekcji barwnej... i to na prawdę nie jest tak, że trzymamy się razem przez Wrocław - część z nas poznała się już w Warszawie!] a wszystko przez niebylejaką lokację - czyli tzw. Manhattan - awangardowy projekt Jadwigi Grabowskiej-Hawrylak, charakterystyczne bloki z lat 70 tych.

Ekipa okrojona do minimum przez 2 dni dwoiła się i troiła w twórczym uniesieniu. Efekt?director: Florian Malak
DOP: Kamil Plocki & Florian Malak
editor: Marek Skrzecz
producer: Kaja Domeracka
postproduction: Bartlomiej Spaso Spasowski / NBHQ
props, set design: Kasia Klimek & Agata Kurto / Buba Design
costume designer: Dominika Brzeska
costume asisstant: Kasia Sobolewska
 
 
 
 
1 komentarz: